خانه » مجازی سازی - virtualization » دانلود نرم افزار VMware vSphere Client 6.0.0

دانلود نرم افزار VMware vSphere Client 6.0.0

محصولات مجازی سازی شرکت VMware با دو نام Esxi vsphere و workstation ارائه شده است که vmware workstation روی سیستم عامل دیگری نظیر ویندوز نصب می شود و بستر مجازی سازی را فراهم میکند ، در واقع vmware workstation نرم افزار است و وابسته به وجود یک سیستم عامل و مدیریت این نرم افزار از طریق ویندوز و رابط کاربری آن صرت می گیرد.

دانلود نرم افزار 6.0.0 VMware vSphere Client

اما محصول VMware vSphere به صورت مستقل عمل می کند و خود سیستم عامل است و بین سخت افزار و هسته مجازی ساز قرار می گیرد که باعث افزایش کارایی مجازی ساز و افزایش راندمان خواهد شد . زمانی که محصول VMware vSphere را روی سرور نصب کنید پس از نصب شما با محیطی روبرو خواهید شد که امکانات خاصی ندارد و شما تنها می توانید برخی از تنظیمات لازم نظیر Network و … را مشاهده کنید و تغییر دهید . بنابر این می توان گفت سرور VMware vSphere را نمیتوان به صورت کنسولی مدیریت کرد و نیاز است شما در یک سیستم دیگری به سرور متصل شوید و مدیریت سرور VMware vSphere Esxi را انجام دهید .

روش های معتددی برای مدیریت سرور های VMware vSphere وجود دارد نظیر Vcenter و VMware vSphere Client و …

یکی از روش های مدیریت سرور VMware vSphere Esxi نصب نرم افزار VMware vSphere Client روی یک کلاینت ویندوزی یا لینوکسی متصل به شبکه در دسترس سرور VMware vSphere است و سپس اتصال به سرور از طریق این نرم افزار صورت می گیرد و شما میتوانید به آسانی سرور VMware vSphere خود را مدیریت کنید .

لینک دانلود: VMware-viclient-all-6.0.0-2502222

Filesize: 341.22 MB

رمز فایل: www.datisnetwork.com

درباره ی امیرمحمد

امیر محمد جلیلی هستم کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات ، دارای مدارک بین المللی شبکه و مدرس دوره های تخصصی شبکه های کامپیوتری ، امیدوارم مقالات آموزشی این وب سایت برای شما عزیزان مفید واقع شود .

بررسی کنید

آموزش نصب VMware Tools در لینوکس

آموزش نصب VMware Tools در لینوکس

اگر سیستم عامل سرور مجازی شما لینوکس است و قصد نصب Vmware Tools رو سرور …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *