خانه » اخبار شبکه » خدمات شبکه کامپیوتری در تهران

خدمات شبکه کامپیوتری در تهران

ارائه خدمات شبکه های کامپیوتری به شهروندان محترم استان و شهر تهران توسط تیم حرفه ای و مجرب داتیس نتورک به صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است و مشتریان محترم می توانند با شماره زیر تماس برقرار کنید.

شماره تماس : 09127665206

هم چنین داتیس نتورک آماده عقد قرار داد با کسب و کارهای کوچک ، شرکتها و موسسات بزرگ ، مدارس ، دانشگاه ها ، موسسات و آموزشگاه ها ، فروشگاه ها و مراکز خرید و … در استان تهران می باشد.

خدمات شبکه کامپیوتری در تهران

خدمات شبکه قابل ارائه توسط تیم داتیس نتورک :

مشاوره

مشاوره

در هر پروژه اعم از شبکه ،خدمات شبکه و امنیتی و … مشاوره نقش مهمی در بهبود روند اجرای پروژه دارد و موجب می شود پروژه ها به درستی انجام شود. پس در هر پروژه حضور یک یا چند مشاور مجرب احساس می شود . تیم مشاوره داتیس نتورک از لحظه ی تصمیم به ایجاد شبکه خصوصی و خدمات شبکه خود در کنار شماست و تجربیات سالها کار شبکه را با شما به اشتراک میگذارند تا بهترین تجربه استفاده از خدمات شبکه ما را داشته باشید.

نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه

نصب و راه اندازی تجهیزات شبکه

مایکروسافت با توجه به محصولات متنوع و کاربردی ، یکی از برندهای اصلی در ارائه سرویس های شبکه محسوب می گردد. محصولات سروری مایکروسافت و سرویس های ویندوز ۲۰۱۲ در بسیاری از مراکز داده مورد استفاده هستند. داتیس نتورک بنا به درخواست مشتری و محاسبه سرویس های موجود و موردنیاز و سرویس های درخواستی بهترین و به روزترین سرویس ها را پیاده سازی و اجرا میکند که این سرویس ها شامل نصب و ارتقا سیستم عامل کلاینت و سرور ، سرویس های ویندوزی مایکروسافت و …. میباشد که در زیر به برخی از ان ها اشاره شده است :

نصب و راه اندازی سرویس های مایکروسافت

نصب و راه اندازی سرویس های مایکروسافت

تیم داتیس نتورک پس از بررسی و امکان سنجی زیرساخت مجموعه شما و محاسبه سرویس های موجود و سرویس های درخواستی بهترین تجهیزات و مناسب ترین امکانات را پیشنهاد و انتخاب میکند تا از کیفیت خدمات ما مطمئن باشید. متخصصان داتیس نتورک تمام تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ ، روتر ، اکسس پوینت ، مودم ، وایرلس و دوربین های تحت شبکه سایر تجهیزاتتان را بر اساس اصول و استانداردها در جای مناسب خود نصب و راه اندازی کرده و تنظیمات لازم را روی آنها اعمال می کنند.

 • نصب و راه اندازی اکتیو دایرکتوری
 • نصب و راه اندازی DNS
 • نصب و راه اندازی DHCP
 • نصب و راه اندازی Certificate Authority
 • نصب و راه اندازی WDS

نصب و راه اندازی فایل سرور

نصب و راه اندازی فایل سرور

به تعریف مایکروسافت وقتی یک فولدر روی سیستم به اشتراک گذاشته می شود آن سیستم فایل سرور می شود. یعنی اینکه این سرور فایلهایی را برای میزبانی کاربران در اختیار آنها قرار می دهد. اما تعریف واقعی فایل سرور این می باشد که یک سرور به عنوان سرور نگهداری فایلهای کاری در نظر گرفته می شود. مایکروسافت امکانات بسیار مفیدی را برای این کار در نظر گرفته است. NTFS Permissions قابلیتی است که از طریق آن می توان برای کاربران مختلف شبکه سطوح دسترسی مختلفی جهت فایلهای کاری تعریف نمود.

کابل کشی و اتصالات وایرلس

کابل کشی و اتصالات وایرلس

خدمات پسیو شبکه ، کابل کشی شبکه (Passive) در یک سیستم کابل ‌کشی ساخت‌ یافته ، به دلیل رعایت استانداردها و اجرای کابل‌ کشی بر طبق اصول و روشهای تعیین شده از سوی سازمانهای استانداردسازی شبکه ، نیازی به ایجاد تغییرات مداوم در ساختار کابل ‌کشی نمی باشد و این امر موجب می شود تا این سیستم ثابت مانده و پایداری آن در طی زمان حفظ گردد. داتیس نتورک آماده ی انجام پروژه های کابل کشی و اتصلات وایرلس شبکه شما در دفاتر و بنا ها و یا بهبود بستر کابلی و اتصالات وایرلس شبکه شما میباشد.

 • کابل کشی شبکه ، کابل کشی استاندارد ، کابل کشی تلفن
 • نصب سوییچ شبکه ، نصب رک ، آرایش رک ، نصب انواع پچ پنل ، نصب پریز شبکه
 • داکت کشی شبکه ، نصب داکت شبکه
 • تست شبکه ، تست سرعت شبکه

راه اندازی شبکه بی سیم تکنولوژی شبکه‌ های بی‌ سیم ، با استفاده از انتقال داده‌ها توسط اموج رادیویی به تجهیزات سخت‌افزاری امکان می‌دهد تا بدون ‌استفاده از بسترهای فیزیکی همچون سیم و کابل ، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برخی از مزیت های شبکه های بی سیم عبارتند از:

 • هزینه پایین پیاده سازی شبکه
 • نصب و راه اندازی سریع شبکه
 • عدم نیاز به کابل کشی شبکه و تغییرات در ساختمان
 • عدم محدودیت در جابجایی کاربران شبکه
 • انعطاف پذیری بالا در توسعه و ارتقاء شب

نصب و راه اندازی بک آپ سرور

نصب و راه اندازی بک آپ سرور

پیشگیری از بروز مشکلات در شبکه مهم می باشد اما در نهایت امکان بروز مشکل در شبکه وجود دارد مانند خرابی سخت افزاری سرورها، خرابی هارد دیسک، حذف عمدی یا سهوی فایل ها از فایل سرور. به همین جهت پشتیبانی شبکه امری مهمی است.وجود فایل پشتیبان از منابع مهم شرکت از مهمترین وظایف پشتیبان شبکه میباشد. داتیس نتورک به عنوان مجری راه اندازی و پشتیبانی شبکه امکان نصب و راه اندازی و نگهداری انواع نرم افزارهای پشتیبان گیری ( بکاپ سرور ) را دارا می باشد. بسته به نوع شبکه و نیاز کارفرما یکی از انواع این محصولات در شبکه کارفرما نصب و راه اندازی خواهد شد. تنظیمات لازم جهت تهیه فایل پشتیبان به صورت اتومات از منابع شبکه در ساعت و زمانهای تعریف شده انجام خواهد شد.

شبکه خصوصی VPN

شبکه خصوصی VPN

شبکهٔ خصوصی مجاز یا Virtual Private Networkشبکه‌ای است که اطلاعات در آن از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت جابه‌جا می‌شود اما در عین حال با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری و یا احراز هویت این ارتباط هم‌چنان اختصاصی باقی می‌ماند. شبکهٔ خصوصی مجازی به طور عمده برای ایجاد ارتباط بین شعبه‌های مختلف شرکت‌ها و یا فعالیت از راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا از VPN برای اتصال دو شبکه خصوصی از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت استفاده می شود. منظور از یک شبکه خصوصی شبکه ای است که بطور آزاد در اختیار و دسترس عموم نیست . به این دلیل مجازی نامیده می شود که از نظر دو شبکه خصوصی ، ارتباط از طریق یک ارتباط و شبکه خصوصی بین آنها برقرار است اما در واقع شبکه عمومی این کار را انجام می دهد . پیاده سازی VPN معمولا اتصال دو یا چند شبکه خصوصی از طریق یک تونل رمزشده انجام می شود. در واقع به این وسیله اطلاعات در حال تبادل بر روی شبکه عمومی از دید سایر کاربران محفوظ می ماند VPN را می توان بسته به شیوه پیاده سازی و اهداف پیاده سازی آن به انواع مختلفی تقسیم کرد.

نصب و راه اندازی ایمیل سرور

نصب و راه اندازی ایمیل سرور

از جمله مزایای شبکه امکان نصب و راه اندازی ایمیل سرور در شبکه در هنگام راه اندازی شبکه می باشد. ایمیل به یکی از مهم ترین و کاربردی ترین جنبه های زندگی تبدیل شده است. با راه اندازی ایمیل سرور دیگه نیازی به چندیدن دستگاه فیزیکی برای ارسال فکس ، چاپگرهای متعدد ، اسکنر مدارک و مستندات شرکت خود نداشته و بسیاری از کاغذ بازی های روزانه و بعضا بدون استفاده عملا حذف خواهند شد و بسیاری مزایای دیگر که وجود یک ایمیل سرور را در شرکت ها و سازمان ها ضروری نموده است. داتیس نتورک به همین منظور با راه اندازی مشهورترین نرم افزارهای میل سرور شامل smartemail , Mdaemon , exchange server به روند اداری کسب و کار شما سرعت می بخشد.

خدمات کنترل اینترنت و فایروال

خدمات کنترل اینترنت و فایروال

فایروال یا دیوار آتش ابزاری برای کنترل دسترسی های غیر مجاز سیستم به اینترنت و شبکه است. به عبارت دیگر فایروال تمام ورودی ها و خروجی های سیستم را کنترل کرده و مانع از هرگونه دسترسی غیر مجاز به سیستم و یا از سیستم به شبکه اینترنت می شود. فایروال ها به دو گونه سخت افزاری و نرم افزاری می باشند.

خدمات مجازی سازی VMWARE

خدمات مجازی سازی VMWARE

داتیس نتورک بنا به درخواست مشتری سروری که قابلیتهای سخت افزاری مناسبی دارد را تهیه کرده و قادر خواهید بود تا چندین سیستم را به صورت مجازی در کنار هم و در یک سخت‌افزار داشته باشید. نکات بسیار مهم تری در نحوه اجرای خدمات مجازی ‌سازی وجود دارد که کارشناسان شرکت همواره به آنها پایبند هستند

و …

شماره تماس : 09127665206

خدمات شبکه کامپیوتری در تهران

خدمات شبکه کامپیوتری در پرند

خدمات شبکه کامپیوتری در رباط کریم

درباره ی امیرمحمد

امیر محمد جلیلی هستم کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات ، دارای مدارک بین المللی شبکه و مدرس دوره های تخصصی شبکه های کامپیوتری ، امیدوارم مقالات آموزشی این وب سایت برای شما عزیزان مفید واقع شود .

بررسی کنید

طراحی سایت در اندیشه – ساخت وب سایت در شهر اندیشه

طراحی سایت در اندیشه – ساخت وب سایت در شهر اندیشه

طراحی وب سایت توسط شرکت فناوران شبکه داتیس در شهر جدید اندیشه با در نظر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *